Klucz do zdejmowania łańcucha KROSS CRAB II

49,00 zł

Specjalnie zaprojektowany klucz rowerowy Kross wykonany jest z materiałów najwyższej jakości.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Klucz Kross Crab II do zdejmowania łańcucha to nieodzowny element, który powinien mieć na wyposażeniu każdy właściciel roweru. Klucz rowerowy okazuje się niezbędny, gdyż proces ściągania łańcucha nie należy do najłatwiejszych, a klucz do zdejmowania łańcuchów zdecydowanie przyspiesza i ułatwia ten proces. Klucz Crab II jako uniwersalny klucz do łańcucha powinien stać się elementem wyposażenia warsztatu każdego rowerzysty, ale także powinien być uwzględniony jako podstawa ekwipunku technicznego podczas dłuższych wypraw w teren. Klucz do łańcuchów CRAB II jest bardzo lekki, gdyż waży zaledwie 86 g, co sprawia, że nie stanowi on zbędnego balastu,a w sytuacjach awaryjnych w trasie może okazać się wybawieniem z opresji.

Specjalnie zaprojektowany klucz rowerowy Kross wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Główne elementy wykonane są z mocnych stopów stali, które pozwalają na swobodne operowanie kluczem bez ryzyka jego uszkodzenia. Rękojeść i inne elementy wykonane z polietylenu ABS sprawiają zaś, że klucz jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a także odporny na zniszczenie. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść zapewnia wygodną i sprawną pracę, a ergonomia modelu Kross Crab II stoi na najwyższym poziomie.

Klucz Crab II przeznaczony jest do standardowych łańcuchów IG, HG, UG. Oznacza to, że jest to uniwersalny klucz do łańcucha, który można wykorzystać, dopasowując go do swojego roweru, ale także spełni on swoją funkcję na wszelkiego rodzaju rajdach rowerowych lub wycieczkach grupowych, gdy zajdzie konieczność naprawienia dowolnego roweru.