-35%

ROWER ORBEA MTB OIZ H20 Apricot Orange Limestone Beige

11 049,35 zł Zniżka 35%
16 999,00 zł

Rozmiar ramy
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

Rower Orbea MTB OIZ H20 2023

Orbea Oiz 2023 zbudowany by latać!

Nowa wersja roweru Orbea Oiz na sezon 2023 otrzymała kilka nowych rozwiązań dla poprawy osiągów i estetyki ramy. Orbea Oiz jest najlżejszym, najsztywniejszym i najbardziej wydajnym rowerem, niezależnie od tego, czy przypniesz numer startowy na zawodach, czy podjedziesz na najwyższy szczyt podczas popołudniowej jazdy. Rower Orbea Oiz ma wszystko, czego potrzebujesz i jest idealny dla rowerzystów XC, maratonów i szybkich rowerzystów Trail, którzy docenią niską wagę i wydajność roweru. Połączenie tych wszystkich składowych tworzy wspaniały, piękny rower w swej prostocie. Usunięcie wszystkiego, co jest zbędne i dodanie tylko elementów poprawiających jazdę oznacza, że przy wadze ramy z damperem 1740 g (OMX) rower Orbea Oiz jest jedną z najlżejszych ram do XC. Orbea Oiz to rower wyścigowy XC o skoku zawieszenia 120 mm, który wygląda równie dobrze, jak jeździ. Nowoczesna geometria i nowatorskie zawieszenie, zaprojektowane od początku dla amortyzatorów o skoku 120 mm, co zapewnia dodatkową radość z każdej jazdy bez uszczerbku dla wagi i wydajności. Rower Orbea Oiz to najszybszy rower XC, który opuścił fabrykę Orbea od ponad 180 lat. Rower Orbea Oiz jest przeznaczony dla szybkich, doświadczonych rowerzystów, zawodowców, którzy wymagają superlekkiego, wydajnego i niezawodnego roweru z zawieszeniem do technicznych tras XC i wyczynowej jazdy cross country.

BEZKOMPROMISOWA GEOMETRIA

Nowoczesne wyścigi XC są bardziej wymagające niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że nowoczesne rowery XC ewoluują, aby oferować większą kontrolę i zabawę na zjazdach. Nasza bezkompromisowa geometria bierze pod uwagę opinie naszych zawodników, jeźdźców i testy, aby stworzyć nasz najzabawniejszy rower XC w historii.

PRZEJMIJ KONTROLĘ

Stroma rura podsiodłowa i obniżony stack dają Ci miejsce za kierownicą i pełną kontrolę nad trasą. Większy zasięg, zaprojektowany wokół mostka 60-90 mm, zapewnia stabilność na zjazdach, przy jednoczesnym utrzymaniu dociążonego przedniego koła, gotowego do ataku na podjazdach i zakrętach.

ŁAGODNIEJSZY KĄT GŁÓKI

Większa kontrola i pewność podczas szybkich zjazdów.

DŁUŻSZA RURA GÓRNA

Zaprojektowany wokół mostka 60-90 mm, aby zrównoważyć stabilność z responsywnym układem kierowniczym, którego wymagają zawodnicy XC.

OBNIŻONY STACK

Zoptymalizowany pod kątem widelca 120 mm, aby utrzymać ciężar na przednim kole podczas skręcania i podjeżdżania.

KRÓTKIE TYLNE WIDEŁKI

Zwinne i responsywne prowadzenie oraz lepsze przyspieszenie.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

NAJLEPSZA RAMA, NIEZALEŻNIE OD WERSJI

Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, możesz być pewien, że Twój Oiz to połączenie najbardziej zaawansowanych materiałów, najlepszych projektów i najwyższych standardów produkcji. Włókno węglowe OMX oferuje najlżejszy możliwy Oiz, atrakcyjny dla zawodników, podczas gdy OMR to druga w kolejności wersja karbonu, który oferuje całą sztywność i wytrzymałość OMX dla tych, którzy nie potrzebują maksymalnej lekkości. Dla rowerzystów, którzy preferują aluminium, gładko wykończona aluminiowa rama jest po prostu najlepszą aluminiową ramą, jaką można kupić, z dodatkiem karbonowego wyglądu. Wiesz, do której kategorii pasujesz i możesz wybrać swój idealny Oiz, my po prostu tworzymy każdą ramę najlepiej jak potrafimy.

OCHRONA RAMY

Dodane fabrycznie zabezpieczenie winylowe chroni te części ramy, które są bardziej narażone na potencjalne uszkodzenia.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

SPIN BLOCK

Awarie zdarzają się, gdy mocno ciśniesz. Nasz lekki i prosty SPIN BLOCKS zapobiega nadmiernemu obracaniu się kierownicy i uszkodzeniu Twojej pięknej ramy.

W PEŁNI USZCZELNIONE ŁOŻYSKA

Wszyscy nienawidzą wymieniać łożysk, a zazwyczaj łożyska ulegają uszkodzeniu z powodu zabrudzenia, a nie przeciążenia. Ciężka praca nad uszczelnieniem łożysk głównych osi, które są najbardziej narażone, zwiększa ich żywotność i pomaga utrzymać optymalne działanie zawieszenia, gdy warunki są brudne.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

ADVANCED DYNAMICS

Oprogramowanie Advanced Dynamics firmy Orbea jest unikalne w branży i stanowi serce każdego roweru z zawieszeniem Orbea. Nasze autorskie oprogramowanie pozwala nam symulować zachowanie roweru w różnych warunkach, nawet symulując różne warunki na szlaku i ciśnienie w oponach! Nic z tego nie byłoby możliwe bez niezwykłego poziomu współpracy z naszymi partnerami w zakresie zawieszenia. Oczywiście jest to tylko część procesu projektowego, jednak oznacza to, że zaczynając testowanie prototypów, możemy skoncentrować się na dopracowywaniu i dopracowywaniu drobnych szczegółów. Rozpoczęcie od świetnego pierwszego projektu pozwala nam zbliżyć się do idealnego roweru.

SPECYFIKACJA

Rama  

Orbea Oiz Hydroformowane Aluminium, Aluminiowy Link, Polerowane Spawy, Boost, suport BSA, UFO, SIC, I-line shock

Amortyzator  

Fox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm

Widelec   

Fox 32 Float Rhythm 120 Remote Push-Unlock QR15x110

Korba  

SRAM Stylo 6K Eagle Dub Boost 32t Steel

Stery  

Aluminium 1-1/2", Łożysko oksydowane na czarno

Kierownica  

Aluminiowa, 31,8mm, , szerokość 740, gięcie 9st.

Mostek    

Orbea OC Mountain Performance MP21, -6º

Manetki  

SRAM GX Eagle Lunar

Hamulce  

Shimano M6100 Hydrauliczne Tarczowe

Kaseta  

SRAM PG-1230 Eagle 11-50t 12 -Przełożeń

Tylna Przerzutka

SRAM GX Eagle Lunar

Łańcuch    

SRAM NX Eagle X12

Koła  

Aluminiowe, Tubeless, 25c, 32H

Opony 

Maxxis Rekon Race 2.35" 120 TPI Exo TLR

Sztyca  

Orbea OC Mountain Control MC20, 31.6mm, Dropper

Siodełko   

Selle Italia Model X 145x248mm Pręty aluminiowe

Manetka Blokady  

Orbea OC Squidlock MP20-D Remote, Dropper

onna geo.jpg

oiz size.jpg

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów. Zdjęcia produktu mogą mieć charakter poglądowy i wygląd rzeczywisty produktu może się nieznacznie różnić.

Dodatkowe informacje o ROWER ORBEA MTB OIZ H20 Apricot Orange Limestone Beige

Rozmiar kół
29"

Specyficzne kody