-32%

ROWER ORBEA MTB OIZ H20 Apricot Orange Limestone

11 559,32 zł Zniżka 32%
16 999,00 zł

BUILT TO FLY

Przejmij kontrolę. Nie akceptuj kompromisów. Oiz to nie down-country czy trail; to wyścigowy rower XC o skoku 120 mm, który wygląda równie dobrze, jak jeździ. Nowoczesna geometria i sprytne zawieszenie, zaprojektowane od zera wokół 120 mm, zapewniają dodatkową radość z każdej jazdy bez uszczerbku dla wagi i wydajności. Mówiąc najprościej, Oiz to najszybszy rower XC, który opuścił naszą fabrykę od ponad 180 lat.

Rozmiar ramy
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

NIE POKONASZ PROSTOTY

Wiele razy to, co pominiesz, jest ważniejsze niż to, co dodasz. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku roweru wyścigowego XC z rodowodem Oiz, w którym waga i osiągi są kluczowe. Oiz jest piękny w swojej prostocie, zdecydowany w działaniu i bezkompromisowy w swojej wadze.

BEZKOMPROMISOWA GEOMETRIA

Nowoczesne wyścigi XC są bardziej wymagające niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że nowoczesne rowery XC ewoluują, aby oferować większą kontrolę i zabawę na zjazdach. Nasza bezkompromisowa geometria bierze pod uwagę opinie naszych zawodników, jeźdźców i testy, aby stworzyć nasz najzabawniejszy rower XC w historii.

PRZEJMIJ KONTROLĘ

Stroma rura podsiodłowa i obniżony stack dają Ci miejsce za kierownicą i pełną kontrolę nad trasą. Większy zasięg, zaprojektowany wokół mostka 60-90 mm, zapewnia stabilność na zjazdach, przy jednoczesnym utrzymaniu dociążonego przedniego koła, gotowego do ataku na podjazdach i zakrętach.

ŁAGODNIEJSZY KĄT GŁÓKI

Większa kontrola i pewność podczas szybkich zjazdów.

DŁUŻSZA RURA GÓRNA

Zaprojektowany wokół mostka 60-90 mm, aby zrównoważyć stabilność z responsywnym układem kierowniczym, którego wymagają zawodnicy XC.

OBNIŻONY STACK

Zoptymalizowany pod kątem widelca 120 mm, aby utrzymać ciężar na przednim kole podczas skręcania i podjeżdżania.

KRÓTKIE TYLNE WIDEŁKI

Zwinne i responsywne prowadzenie oraz lepsze przyspieszenie.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

NAJLEPSZA RAMA, NIEZALEŻNIE OD WERSJI

Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, możesz być pewien, że Twój Oiz to połączenie najbardziej zaawansowanych materiałów, najlepszych projektów i najwyższych standardów produkcji. Włókno węglowe OMX oferuje najlżejszy możliwy Oiz, atrakcyjny dla zawodników, podczas gdy OMR to druga w kolejności wersja karbonu, który oferuje całą sztywność i wytrzymałość OMX dla tych, którzy nie potrzebują maksymalnej lekkości. Dla rowerzystów, którzy preferują aluminium, gładko wykończona aluminiowa rama jest po prostu najlepszą aluminiową ramą, jaką można kupić, z dodatkiem karbonowego wyglądu. Wiesz, do której kategorii pasujesz i możesz wybrać swój idealny Oiz, my po prostu tworzymy każdą ramę najlepiej jak potrafimy.

OCHRONA RAMY

Dodane fabrycznie zabezpieczenie winylowe chroni te części ramy, które są bardziej narażone na potencjalne uszkodzenia.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

SPIN BLOCK

Awarie zdarzają się, gdy mocno ciśniesz. Nasz lekki i prosty SPIN BLOCKS zapobiega nadmiernemu obracaniu się kierownicy i uszkodzeniu Twojej pięknej ramy.

W PEŁNI USZCZELNIONE ŁOŻYSKA

Wszyscy nienawidzą wymieniać łożysk, a zazwyczaj łożyska ulegają uszkodzeniu z powodu zabrudzenia, a nie przeciążenia. Ciężka praca nad uszczelnieniem łożysk głównych osi, które są najbardziej narażone, zwiększa ich żywotność i pomaga utrzymać optymalne działanie zawieszenia, gdy warunki są brudne.

Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg
Prestige-EMS-Dames-Blauw-Versnelling.jpg

ADVANCED DYNAMICS

Oprogramowanie Advanced Dynamics firmy Orbea jest unikalne w branży i stanowi serce każdego roweru z zawieszeniem Orbea. Nasze autorskie oprogramowanie pozwala nam symulować zachowanie roweru w różnych warunkach, nawet symulując różne warunki na szlaku i ciśnienie w oponach! Nic z tego nie byłoby możliwe bez niezwykłego poziomu współpracy z naszymi partnerami w zakresie zawieszenia. Oczywiście jest to tylko część procesu projektowego, jednak oznacza to, że zaczynając testowanie prototypów, możemy skoncentrować się na dopracowywaniu i dopracowywaniu drobnych szczegółów. Rozpoczęcie od świetnego pierwszego projektu pozwala nam zbliżyć się do idealnego roweru.

Specyfikacja:

FRAMES

FRAME - Orbea Oiz Hydro High Polished, Alloy link, Boost, BSA, SIC, UFO, I-Line shock

SHOCK - Fox i-line DPS Performance 120mm Remote Push-Unlock Evol custom tune190x45mm

FORK - Fox 32 Float Rhythm 120 Remote Push-Unlock QR15x110

HEADSET - FSA 1-1/2" Integrated Aluminium Cup

DRIVETRAIN

CRANKSET - SRAM Stylo 6K Eagle Dub Boost 32t Steel

SHIFTERS - SRAM GX Eagle Lunar

CASSETTE - SRAM PG-1230 Eagle 11-50t 12-Speed

REAR DERAILLEUR - SRAM GX Eagle Lunar

CHAIN - SRAM NX Eagle 12-Speed

COCKPIT

HANDLEBAR - Alloy, 31.8mm, Flat, 740mm, Sweep 9

STEM - OC Mountain Performance MP21, -6º

BRAKES

BRAKES - Shimano M6100 Hydraulic Disc

BRAKES CONFIGURATION

WHEELS

WHEELS - Alloy, Tubeless, 25c, 32H

TYRES - Maxxis Rekon Race 2.35" 120 TPI Exo TLR

COMPONENTS

SEATPOST - OC Mountain Control MC20, 31.6mm, Dropper

SEATPOST LEVER - OC Squidlock MP20-D Dropper Remote

SADDLE - Selle Italia Model X FecAlloy Rail 145x248mm

onna geo.jpg

oiz size.jpg

Dodatkowe informacje o ROWER ORBEA MTB OIZ H20 Apricot Orange Limestone

Rozmiar kół
29"

Specyficzne kody

Zobacz także