-10%

Rower Kross LEVEL JR 2.0 żółty połysk

1 709,10 zł Zniżka 10%
1 899,00 zł

KROSS LEVEL JUNIOR 2.0

Nasze rowery z serii KROSS Level od zawsze były tworzone pod kątem zawodników oraz amatorów jeżdżących w maratonach MTB oraz wyścigach XC. Pod tym kątem stworzony został również KROSS Level Junior 2.0, dając dzieciom dostęp do wysokiej jakości roweru. To rower, który doskonale sprawdzi się w rękach dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę z bardziej wyczynową jazdą w terenie. Kto wie – może dając go swojemu dziecku obudzisz w nim nową pasję.

KROSS Level Junior 2.0 w 2022 roku to kontynuacja myśli przyświecającej nam przy projektowaniu poprzednich generacji tego roweru. To nie tylko nowy lakier położony na ramie – poprawiliśmy wiele drobnych detali, które przekładają się na przyjemność oraz komfort płynące z jazdy.

Rozmiar ramy
Ilość

Kalkulator kredytowy

KROSS baner.png

Uwaga! Ze względu na ograniczoną dostępność niektórych komponentów i ograniczenia produkcyjne nadal występujące w wielu branżach, specyfikacja roweru może się nieznacznie różnić od przedstawionej. W każdym takim przypadku, zastosowane komponenty będą dokładnymi odpowiednikami o równorzędnych walorach użytkowych, zapewniające bezproblemowe korzystanie z roweru. 

Rower dziecięcy KROSS Level Junior 2.0 i jego osprzęt

Osprzęt KROSS Level Junior 2.0 oparliśmy o koncepcję korby z jednym blatem oraz wysokiej jakości komponenty rowerowe. Pozwoliło nam to stworzyć ośmiorzędowy napęd obsługiwany za pomocą tylnej przerzutki Shimano Tourney TX800, który pozwoli dziecku jeździć komfortowo w każdym terenie.

W rowerze zastosowany został także sztywny widelec – pozwoliło to na obniżenie wagi jednośladu. Dzięki niemu dziecku będzie także łatwiej rozpędzić rower oraz - gdy będzie to niezbędne - wnieść po schodach.

KROSS Level Junior 2.0 to 24 calowe koła z oponami Wanda P1226 o szerokości 2,35 cala. Zapewnią one przewidywalne zachowanie roweru zarówno w mieście, jak i w terenie. Odpowiadają one także lepszą amortyzację na kostce brukowej i innych nierównościach. Rower posiada także hamulce typu V, zapewniające bezpieczne hamowanie oraz bezawaryjną obsługę.  

Dziecięcy rower MTB z technologiami z rowerów dla dorosłych

Rama KROSS Level Junior 2.0 została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na złamania. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami.  

Ponadto rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Tak, jak w przypadku dorosłych ram Level, tak i KROSS Level Junior 2.0 korzysta z dobrodziejstw hydroformowania ramy, dzięki czemu jest ona lżejsza oraz posiada ciekawsze kształty rurek. Wszystkie linki zostały poprowadzone wewnątrz ramy zwiększając jej estetykę oraz ułatwiając czyszczenie.

Rama i widelec

WYKOŃCZENIE LAKIERU POŁYSK

MATERIAŁ RAMY ALUMINIUM PERFORMANCE

WIDELEC ALUMINIUM

SKOK WIDELCA BRAK

TYLNY AMORTYZATOR BRAK

SKOK TYLNEGO AMORTYZATORA BRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓD BRAK

PRZERZUTKA TYŁ SHIMANO TOURNEY TX800

MANETKI SHIMANO ALTUS M315

KORBA WHEEL TOP

KASETA / WOLNOBIEG SHIMANO HG41

ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU 11-34T

ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ 8

SUPORT FP-B902

ŁAŃCUCH YBN S8

Koła

PIASTA PRZÓD GL-B01F-QR

PIASTA TYŁ GL-B42R

OBRĘCZE KROSS

Hamulce

HAMULEC PRZÓD V-BRAKE

HAMULEC TYŁ V-BRAKE

DŹWIGNIE HAMULCA ALHONGA

TARCZE HAMULCOWE BRAK

Komponenty

SIODŁO KROSS

STERY FP-H813PL 1-1/8"

CHWYTY HERRMANS

PEDAŁY FP-804

System e-bike

SILNIK BRAK

BATERIA BRAK

WYŚWIETLACZ BRAK

ROZMIAROS (12') 24"
WZROST 130-150
ROZMIAR KÓŁ 24"
FS - ROZMIAR RAMY 12
ST - DŁUGOŚĆ RURY PODSIODŁOWEJ 310
TT - EFEKTYWNA DŁUGOŚĆ GÓRNEJ RURY 520
HT - DŁUGOŚĆ GŁÓWKI RAMY 120
SA - KĄT RURY PODSIODŁOWEJ 72
HA - KĄT GŁÓWKI RAMY 70
CS - DŁUGOŚĆ TYLNYCH WIDEŁEK 406
WB - BAZA KÓŁ 977
REACH 351
STACK 519
BBDROP 25
SZER. KIEROWNICY 580
WSPORNIK SIODŁA 300
DŁ. RAMIENIA KORBY 152
WSPORNIK KIEROWNICY 70
WAGA (KG) 12,2

Dodatkowe informacje o Rower Kross LEVEL JR 2.0 żółty połysk

Rozmiar kół
24"

Specyficzne kody

Zobacz także