-10%

Rower dziecięcy PUKY LS-PRO 16-1 Alu Jagodowy

1 709,10 zł Zniżka 10%
1 899,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1899.00 zł

Nowy PUKY LS-PRO 16 z naszej nowej linii „LS-PRO” oferuje dzieciom jakość PUKY przy bardzo niskiej wadze.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

Nowy PUKY LS-PRO 16 z naszej nowej linii „LS-PRO” oferuje dzieciom jakość PUKY przy bardzo niskiej wadze.

Ergonomiczna rama, która jest tylko jednym z wielu lekkich elementów aluminiowych, jest najważniejszą częścią nowego PUKY LS-PRO 16. Aluminiowy widelec, aluminiowa korba i aluminiowa sztyca zapewniają dalsze oszczędności wagi. Osłona łańcucha została również zastąpiona przez innowacyjną osłonę HEBIE. LS-PRO 16 waży zaledwie 5,9 kg. PUKY nie oszczędza jednak na bezpieczeństwie. Oczywiście montujemy bezpieczne chwyty na kierownicę, odblaski oraz antypoślizgowe pedały. PUKY LS-PRO 16 posiada również jedyny na rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązujące normy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Oznacza to, że siła hamowania jest przekazywana w kontrolowany i bezpieczny dla dzieci sposób. PUKY LS-Pro 16 jest odpowiedni dla sportowo ukierunkowanych dzieci w wieku od 4 lat i wzroście od 100 cm, które lubią spędzać czas na rowerze. Rowerek wyposażyliśmy w specjalnie opracowane dla dziecka siodełko. Bezszwowa górna część siodełka zapewnia komfort na krótkich i długich dystansach. Odporna na uderzenia powłoka proszkowa jest nakładana w naszej fabryce w Wülfrath i zapewnia, że ​​PUKY LS-Pro 16 jest wyjątkowo trwały. PUKY LS-Pro 16 jest dostępny w kolorach srebrno-pomarańczowym, srebrno-niebieskim i srebrno-jagodowym.

Często dzieci potrafią więcej, niż myślimy - jeśli tylko pozwolimy im się wykazać. Z myślą o nich powstały rowerki PUKY®, które dzięki bezpiecznej i przemyślanej konstrukcji zapewniają zawsze jazdę pełną frajdy. Niska rama umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie to ważny element nie tylko na etapie nauki. Geometria ramy dostosowana do potrzeb dziecka gwarantuje zachowanie bezpiecznej, zdrowej i wygodnej pozycji w trakcie jazdy; standardowy zestaw ochronny PUKY chroni malucha przed możliwymi obrażeniami. Trwała powłoka proszkowa i wysokiej jakości elementy konstrukcyjne gwarantują długą żywotność rowerów.

 

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 4 lat.

 *specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancje związaną z procesem produkcyjnym; podana waga bez pedałów i podpórki.

**kolor produktu widoczny jest tylko na pierwszym zdjęciu

CECHY PRODUKTU

WIEK 4+

WZROST OD 95 CM

ROZMIAR KÓŁ 16''

MATERIAŁ ALU

WAGA 5,9 kg

Dodatkowe informacje o Rower dziecięcy PUKY LS-PRO 16-1 Alu Jagodowy

Rozmiar kół
16"