CHWYTY ROWEROWE SEMI ERGO 134 MM

75,00 zł

Chwyty nakładane firmy KROSS

Ilość

Chwyty rowerowe to jeden z najważniejszych elementów, kiedy chcesz zadbać o swój komfort w trakcie jazdy rowerem do pracy czy podczas wycieczki poza miasto. Dlatego ich odpowiedni dobór do podstawa. Szukając sprawdzonego rozwiązania, które zapewni Twoim dłoniom odpowiednie oparcie musisz postawić na sprawdzone konstrukcje. Takie, jak chwyty rowerowe KROSS Semi-Ergo 3.0. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi zapewniają odpowiednie podparcie i pozwolą Ci na pokonanie wielu kilometrów bez uczucia dyskomfortu.

Ergonomiczne chwyty kierownicy KROSS Semi-Ergo pomogą zadbać Ci o swój komfort na rowerze

Projektując gripy rowerowe KROSS Semi-Ergo postawiliśmy na zapewnienie dłoniom jak największej powierzchni dla lepszego podparcia. Pozwoliło to na zmniejszenie nacisku na nerwy dłoni niwelując drętwienie dłoni na długich trasach. Chwyty rowerowe zostały wykonane z mieszanki dwóch rodzajów gumy zapewniającej przyjemne w dotyku uczucie oraz dużą przyczepność dla dłoni.

 Aluminiowy o-ring zapobiega przesuwaniu się chwytów na kierownicy – dzięki temu zawsze pozostają na swoim miejscu, nawet podczas jazdy po nierównej nawierzchni

Specyfikacja

DŁUGOŚĆ 134 MM

KOLOR CZARNY / SZARY

MATERIAŁ KRATON / PP

MARKA KROSS

WAGA 140 G (PARA)