TORBA BASIL BLOOM FIELD DOUBLE BAG, 28-35L, sky blue MIK.com new 2022

389,00 zł

Podwójna torba Basil Bloom Field nadaje się do zamontowania na bagażnik damskiego roweru i wyróżnia się wesołym nadrukiem w błękitnym kolorze w kwiatowe wzory.

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

Podwójna torba Basil Bloom Field nadaje się do zamontowania na bagażnik damskiego roweru i wyróżnia się wesołym nadrukiem w błękitnym kolorze w kwiatowe wzory.

Możesz mieć wesołą i modną, podwójną torbę rowerową na bagażnik, wybierając Basil Bloom Field. Czy wiesz, że torba jest wykonana z przetworzonego plastiku PET? Co powiesz na to, że ekologiczne sakwy są również wodoodporne (IPX3)? Mogą pomieścić wszystkie Twoje spożywcze zakupy dzięki pojemności od 28 do 35 litrów. Sakwa Bloom Field ma w pełni wyściełane wnętrze i zawiera wodoodporne składane zapięcie. Zapobiega to przedostawaniu się deszczu do jej wnętrza. Te przydatne funkcje pozwalają zabierać ze sobą artykuły spożywcze i inne przedmioty i nie martwiś się, że zamokną.

Double Bag Basil Bloom Field można łatwo przymocować do bagażnika za pomocą systemu Universal Bridge. Ten system pozwala zdecydować, w jaki sposób chcesz przymocować torbę. Możesz ją przymocować za pomocą wstępnie zamontowanych pasków. Można go nawet połączyć z systemem Basil DBS (wyjmowane płyty nośne) lub płytami adaptera MIK. Oba te systemy należy zakupić osobno. Masz w torbie dużo cięższe rzeczy? Możesz połączyć torbę z uchwytem Basil Distance Holder (sprzedawanym oddzielnie). Ten uchwyt zapobiega przedostawaniu się torby do szprych roweru.

Cechy:

Wodoodporna, podwójna torba jest idealna na zakupy i wyróżnia się wesołym miodowo-żółtym kolorem.

Torba posiada suwak oraz dodatkowe zapięcie na rzep.

Zawsze będziesz widoczna na drodze dla innych osób dzięki odblaskom ze wszystkich stron.

Wymiary: 30 x 15 x 33 cm (Wymiary zewnętrzne)

Pojemność: 35 l

Model: tylna torba

Typ: Podwójna

Nadaje się do: roweru elektrycznego, roweru miejskiego, roweru miejskiego;